Ogród

Wodne zabawy w ogrodzie

Jeżeli mamy blisko - w ogrodzie przy domu - miejsce, a cała rodzina lubi wodne zabawy, nie trzeba koniecznie wędrować nad morze czy nad jeziora. Warto zaopatrzyć się w basen rozporowy do ogrodu. Teraz jesienią, gdy koniec sezonu letniego, w sklepach możemy spotkać duże obniżki cen. A baseny Bestway w dużym wyborze czekają na chętnych.

I tak np. dla dzieci jest basen okrągły, na obrzeżach - malowane rybki i niebieskie dno. Niedrogi, solidny, łatwy do ustawienia. A radość dzieci z pluskania w takim basenie - na pewno ogromna.

Jeśli ktoś woli „rodzinne pluskanie”, czeka na niego też wcale niedrogi prostokątny basen do ogrodu w kolorze niebieskim. A więc rodzice z dwójką czy nawet trójką dzieci, po znalezieniu odpowiedniego miejsca w ogrodzie, mają zapewnioną zabawę na kilka godzin. Taka zabawa to sama radość i zdrowie dla całej rodziny. Jest też całkiem niedrogi basen o wymiarach 244 x 70 cm i do kompletu pompa filtrująca, drabina (bo basen ma wysokie brzegi), pokrywa, żeby nic nie zabrudziło wody, podkładka pod basen i nawet zestaw do konserwacji basenu.

A więc kupujemy teraz taki zestaw - bo ceny są niższe i może uda się jeszcze pochlapać w ogrodzie dopóki jest ciepło, a na następny sezon basen do ogrodu będzie gotowy, pod ręką, tylko go ustawić i napełnić wodą.

Letni czas w ogrodzie

Pełny relaks w ogrodzie zapewni nam nie tylko wygodna ławka pod drzewem, w cieniu, zwłaszcza gdy słońce grzeje zbyt mocno. Przydałby się także grill Weber, bo wtedy można by spędzać tam niemal całe dnie. Taki grill nie musi być wielki, ważne, żeby był sprawny i łatwy w obsłudze. Takie właśnie grille pojawiły się w sprzedaży, niektóre z nich nawet całkiem niedrogie, a zapewniają obsługę na wiele lat.

Wybierać można grill do ogrodu w dowolnym kształcie: okrągłe, owalne lub prostokątne. Mogą być na kółkach lub nawet przenośne. Wszystkie grille mają pokrywy, niektóre, większe mają boczną półkę, wyjmowany popielnik czy drewniane uchwyty, znacznie ułatwiające korzystanie z grilla.

Niejeden grill do ogrodu ma także w wyposażeniu szpikulce do szaszłyków czy koszyk umieszczony na dolnej półce - na przyprawy i butelki. Wyposażenie grilla ma związek z ceną - im więcej elementów, tym cena jest wyższa.

Lubię To